*sezon sonu kampanyalarında iade mevcut değildir. Değişim işlemlerinde ise kargo masrafları müşterimize aittir.

Değişim ve İade işlemlerinizi  0 552 804 92 81 numaralı whatsapp iletişim hattımız veya @elmiyashoes instagram hesabımızdan gerçekleştirebilirsiniz. İşleminizin durumunu müşteri temsilcilerimizden 10.00-17.00 arasında kolayca öğrenebilirsiniz.  

Firmamızdan satın aldığınız tüm ürünlerde değişim ve iade hakkınız 14 gün süre ile mevcuttur. Siparişleriniz sizlere faturalı bir şekilde gönderilmektedir. Eğer paketinizin içerisinden resmi faturanız çıkmazsa müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz ( ek olarak siparişinizde bulunan mail adresinize de faturanız otomatik olarak iletilmektedir.). Bize gönderdiğiniz kargolarda iade/değişim formu bulunması zorunludur.

Kargo Anlaşma Kodumuz: 1263453953

Eğer değişim ve iade formunu kaybettiyseniz buraya tıklayarak yazdırabilirsiniz.

*Müşteri kaynaklı işlemlerde kargo ücreti sizlere ait olmaktadır.

Nasıl İade Yapabilirim?

 

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.  İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orjinal paketleri ve ürün barkodları üzerinde olmak koşulu ile iadesi gerekmektedir. 

İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir.

İade işlemini gerçekleştirmek için ürünler ile birlikte size iletilen iade formunu dikkatlice ve eksiksiz doldurup geri göndermeyi unutmayınız.


Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olunuz. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.

 

İade paketinizi aşağıdaki anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarından biri ile anlaşma cari kodu üzerinden gönderim yapabilirsiniz.

 

Siparişimin üzerinden 14 gün geçti, iade yapabilir miyim?

 

elmiya.com.tr, mesafeli satış yönetmeliğinin 12. maddesinin 1. fıkrasına göre tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, iade koşulları sağlanması dahilinde ürün bedellerini geri ödemekle yükümlüdür. 14 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.

 

 

 

Siparişimdeki Ürünleri Hangi Şartlarda İade Edebilirim?

Siparişinizdeki ürün yada ürünleri iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi taktirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

  • Göndereceğiniz ürünler kendi kutusunda olmalıdır.
  • Gönderim sağlarken kargo firmasının vermiş olduğu ambalaj ile gönderim yapmalısınız. Lütfen ürün kutusunu bantlayıp göndermeyiniz.
  • Ürünlerin etiketleri üzerinde olmalıdır.
  • Ürünler kullanılmış ve zarar görmüş olmamalıdır.
  • Ürünü sipariş fişi veya faturası ile birlikte göndermelisiniz.
  • Teslim tarihinden itibaren 14 gün geçmemelidir.

 

 

Depomuza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelendikten sonra, en geç 15 iş günü içerisinde para iadeniz ödeme şeklinize göre kredi kartı ile yaptıysanız kredi kartınıza kapıda ödeme yaptıysanız bizimle paylaşmış olduğunuz IBAN numaranıza yapılacaktır.
Kredi kartı iadelerinde kartınıza iadenin yansıması bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer iadeniz hakkında hala şüpheleriniz var ise lütfen [email protected] mail adresimize talebinizi iletin ya da 0850 302 98 03 müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Not : Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde para iadeniz bizim tarafımızdan yapildiktan sonra, kartınıza yansıması 3-7  iş günü tahmini işlem süresi gerçekleşebilir.  (Kartınızın bankasına göre bu süre değişkenlik gösterebilir.)

Banka kartı debit kart ile yapılan alışverişlerde para iadenizin hesabınıza yansıması 7-14 iş günü tahmini işlem süresi gerçekleşebilir. (Kartınızın bankasına göre bu süre değişkenlik gösterebilir.)

 

İade ve Değişim Formu Siparişimin İçinden Çıkmadı, Ne Yapabilirim?

Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçip iade formunuzu talep edebilirsiniz.